Płatności PayU na WordPress przez wtyczkę FMP

PayU jest popularnym operatorem, który udostępnia kanał płatności dla stron internetowych i sklepów. Usługa SMS Premium w PayU aktualnie jest niedostępna.

Z wykorzystaniem płatności PayU i wtyczki Fast Micro Pay możesz uruchomić:

  • Dostęp do płatnej treści na WordPress
  • Grupowe blokowanie wpisów (abonament)
  • Płatny download eBooka
  • Płatny webinar na platformie ClickMeeting

Do integracji z wtyczką Fast Micro Pay niezbędne jest założenie konta firmowego w PayU (jeżeli nie prowadzisz firmy, to możesz zarejestrować bramkę płatności Dotpay dostępną także dla osób fizycznych).

Rejestracja konta:

logo płatności payu

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie PayU.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w PayU z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności PayU może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Płatności internetowe PayU i aktywacja sprzedaży na stronie

Mechanizm wtyczki Fast Micro Pay integruje się z PayU. W procesie płatności wykorzystywany jest adres e-mail kupującego, który jednocześnie będzie kodem dostępu do treści premium.

Płatny dostęp do treści na WordPress przez PayU

W niecałe 30 minut możesz uruchomić zautomatyzowaną sprzedaż na stronie.

Zobacz wideo poradnik.

Płatny download ebooka przez PayU

Fast Micro Pay umożliwia sprzedaż własnych ebooków, książek elektronicznych i plików multimedialnych w dowolnym formacie.

Zobacz wideo poradnik.

Płatny dostęp do webinaru ClickMeeting przez PayU

Zobacz wideo poradnik.

Darowizny przez PayU

Zobacz wideo poradnik.

Testuj Fast Micro Pay za darmo

Krok 1: Pobierz demo wtyczki z darmową licencją na okres 3 dni. Przetestuj już teraz działanie Fast Micro Pay na własnym blogu i sam oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ

Krok 2: Wygeneruj darmowy klucz licencji wtyczki aktywny przez 72 godziny. Podaj w poniższym formularzu adres strony internetowej, gdzie chcesz przetestować płatności online i SMS Premium.

Płatności PayU na WordPress przez wtyczkę FMP
5 (100%) 1 vote

Kontakt przez Facebook Messenger