Szanowni Użytkownicy,
Informujemy, że wtyczka Fast Micro Pay przestała być rozwijana i nie będzie otrzymywała dalszych aktualizacji. Wtyczka powinna bez problemu funkcjonować na serwerach z zainstalowaną wersją PHP do 7.0 włącznie.
Zalecamy ostrożność podczas aktualizacji środowiska PHP do wyższych wersji, gdyż może to wpłynąć na jej prawidłowe działanie.
Dziękujemy za korzystanie z naszego rozwiązania i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Którą bramkę płatności online najlepiej wybrać: Dotpay, PayU, TPay czy Przelewy24?

To pytanie stawia sobie każdy przyszły właściciel sklepu internetowego. Jeżeli planujesz uruchomić sprzedaż produktów multimedialnych na WordPressie, to także będziesz musiał wybrać odpowiedni system płatności online. Który okaże się najlepszy – Dotpay, PayU, TPay czy Przelewy24?

W poniższym nagraniu wideo postaram się opowiedzieć na temat kosztów korzystania z bramki płatniczej, opłat aktywacyjnych czy prowizji pobieranych przez operatorów płatności online.

Kliknij i zobacz wideo poradnik

Rejestracja konta w Dotpay:

logo dotpay

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie Dotpay.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w Dotpay z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności Dotpay może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Jako bloger, który sprzedaje kursy wideo i płatne treści multimedialne korzystam z Dotpay, ponieważ:

  • Opłata aktywacyjna kosztuje 10 zł.
  • Kiedy nie posiadałem firmy musiałem gdzieś testować płatności internetowe – tylko Dotpay nie wymaga działalności gospodarczej.
  • Opłata za wypłatę środków z konta wynosi 0 zł.
  • Prowizja za e-transfer wynosi 1,9% (min. 0,30PLN).
  • Prowizja za e-przelew wynosi 1.9% – 3.9% – jeśli nie ma działalności.
  • Prowizja za płatność kartą wynosi 1,9%.
  • Obsługuje najwięcej kart płatniczych – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Diner’s Club, JCB, MasterCard Mobile.
  • Umożliwia płatności ratalne.
  • Integruje się z PayPal.
  • Udostępnia środowisko testowe do testowania usług płatności.
  • Posiada program partnerski.

Płatność FONDY

Warto przyjrzeć się ofercie firmy FONDY, oferującą ciekawą i szeroką gamę metod płatniczych – jak np.: płatności kartami płatniczymi, płatności mobilne i subskrypcyjne, guziki płatności, e-transfer i wiele innych, które można dowolnie dopasować do potrzeb sklepu online. Integracja i aktywacja bramki jest bezpłatna i szybka.

FONDY umożliwia przetwarzanie płatności w ponad 100 walutach, dzięki czemu wejście ze swoją sprzedażą na rynki zagraniczne jest dość łatwe. Dla firm, które nie posiadają własnej strony internetowej jest kilka rozwiązań płatniczych, które można zastosować do sprzedaży poprzez kanały social media (guzik płatności, link do płatności, e-faktura).

W ramach nawiązania współpracy z FONDY otrzymuje się dostęp do panelu analitycznego (również w formie aplikacji), który pozwala na śledzenie sprzedaży w czasie rzeczywistym i szybkie reagowanie np.: w sytuacji gdy klient porzuca koszyk czy stronę płatności.

FONDY posiada środowisko testowe, które pozwala na przetestowanie rozwiązania. Dodatkowo również oferuje program partnerski.

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w FONDY
fondy