Integracja Fast Micro Pay z GetResponse

Moduł FMP GetResponse umożliwia automatyczne budowanie listy adresów mailowych pobieranych od kupujących. Podczas zakupu płatnej treści w systemie WordPress wtyczka Fast Micro Pay pobiera adres mailowy kupującego, który z automatu zostaje dodany do narzędzia email marketingowego GetResponse. Moduł pozwala przypisać adres mailowy kupującego do wybranej kampanii.

Do integracji z wtyczką Fast Micro Pay niezbędne jest założenie konta w narzędziu GetResponse.

Rejestracja konta:

getresponse

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w narzędziu email marketingowym GetResponse.

Ważna informacja: Kliknięcie w powyższy link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w GetResponse z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję narzędzia email marketingowe, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że mailing GetResponse może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał narzędzia email marketingowego co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Jak zbudować listę adresową z mailami kupujących?

Kliknij i zobacz wideo poradnik

Testuj Fast Micro Pay za darmo

Krok 1: Pobierz demo wtyczki z darmową licencją na okres 3 dni. Przetestuj już teraz działanie Fast Micro Pay na własnym blogu i sam oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ

Krok 2: Wygeneruj darmowy klucz licencji wtyczki aktywny przez 72 godziny. Podaj w poniższym formularzu adres strony internetowej, gdzie chcesz przetestować płatności online i SMS Premium.

Kontakt przez Facebook Messenger