Integracja Fast Micro Pay z Google Analytics e-Commerce

Sprzedajesz produkty multimedialne na WordPressie za pośrednictwem wtyczki Fast Micro Pay? Chcesz sprzedawać więcej i lepiej zarabiać przez internet? Część osób twierdzi, że… Im większy ruch, tym większa sprzedaż i zyski. W pewnym sensie jest prawda, zwiększanie ruchu na stronę jest fascynujące, jednak…

Powinieneś mierzyć z jakich źródeł ruchu najlepiej konwertujesz klientów, a z których kanałów najsłabiej konwertujesz. W efekcie czego możesz przeznaczyć większy budżet na reklamę produktów w źródłach, które pomogą pomnożyć zyski.

Analityka internetowa jest wciąż niedocenianym elementem marketingu internetowego.

Mierzenie konwersji z FMP Google Analytic e-Commerce

Kliknij tutaj i zobacz wideo poradnik

Alternatywą Table Booster do podświetlania kolumn w narzędziu Google Analytics jest dodatek do przeglądarki Chrome Da Vinci Tools.

Testuj Fast Micro Pay za darmo

Krok 1: Pobierz demo wtyczki z darmową licencją na okres 3 dni. Przetestuj już teraz działanie Fast Micro Pay na własnym blogu i sam oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ

Krok 2: Wygeneruj darmowy klucz licencji wtyczki aktywny przez 72 godziny. Podaj w poniższym formularzu adres strony internetowej, gdzie chcesz przetestować płatności online i SMS Premium.

Kontakt przez Facebook Messenger