Płatności TPay na WordPress przez wtyczkę FMP

TPay (dawniej Transferuj.pl) jest znanym operatorem, który udostępnia kanał płatności online i mikropłatności SMS Premium.

Z wykorzystaniem płatności TPay i wtyczki Fast Micro Pay możesz uruchomić:

  • Dostęp do treści premium na WordPress
  • Grupowe blokowanie wpisów (abonament)
  • Płatny download eBooka i pliku z dowolnym rozszerzeniem
  • Płatny webinar na platformie ClickMeeting

Do integracji z wtyczką Fast Micro Pay niezbędne jest założenie konta firmowego w TPay (jeżeli nie prowadzisz firmy, to możesz zarejestrować bramkę płatności Dotpay dostępną także dla osób fizycznych).

Rejestracja konta TPay:

logo tpay

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie TPay. Skorzystaj z mojej zniżki, którą wygenerowałem dzięki bardzo dobrej współpracy z TPay.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w TPay z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności TPay może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Płatności internetowe TPay i aktywacja sprzedaży na stronie

Wtyczka Fast Micro Pay integruje się z serwisem TPay. Plugin w trakcie płatności wykorzystuje adres e-mail kupującego, który jednocześnie będzie kodem dostępu do treści premium.

Dostęp do treści premium przez TPay

W kilkanaście minut możesz uruchomić zautomatyzowaną sprzedaż na stronie.

Zobacz wideo poradnik.

Płatny download ebooka przez TPay

Fast Micro Pay umożliwia sprzedaż własnych ebooków, książek elektronicznych i plików multimedialnych w dowolnym formacie.

Zobacz wideo poradnik.

Płatny dostęp do treści przez SMS Premium TPay

Zobacz, jak krok po kroku wdrożyć płatne SMSy i aktywować dostęp do treści premium.

Płatny dostęp do webinaru ClickMeeting przez TPay

Zobacz wideo poradnik.

Darowizny przez TPay

Zobacz wideo poradnik.

Testuj Fast Micro Pay za darmo

Krok 1: Pobierz demo wtyczki z darmową licencją na okres 3 dni. Przetestuj już teraz działanie Fast Micro Pay na własnym blogu i sam oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ

Krok 2: Wygeneruj darmowy klucz licencji wtyczki aktywny przez 72 godziny. Podaj w poniższym formularzu adres strony internetowej, gdzie chcesz przetestować płatności online i SMS Premium.

Płatności TPay na WordPress przez wtyczkę FMP
5 (100%) 1 vote

Kontakt przez Facebook Messenger