Płatności Dotpay na WordPress przez wtyczkę FMP

Dotpay jest operatorem, który udostępnia dwa kanały: mikropłatności SMS Premium i płatności internetowe.

Z wykorzystaniem płatności Dotpay i wtyczki Fast Micro Pay możesz uruchomić:

  • Dostęp do treści premium
  • Grupowe blokowanie wpisów (abonament)
  • Płatny download eBooka
  • Płatny webinar na platformie ClickMeeting
  • Darowizny

Do integracji z wtyczką Fast Micro Pay niezbędne jest założenie konta w systemie Dotpay. Możesz założyć konto prywatne lub firmowe.

Rejestracja konta:

logo dotpay

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie Dotpay.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w Dotpay z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności Dotpay może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Płatności internetowe w nowym systemie Dotpay

Od 13 stycznia 2015 roku użytkownicy mogą zarejestrować wyłącznie konta w nowym systemie płatności internetowych Dotpay.

Dostęp do treści premium przez Dotpay

Płatność online wykorzystuje adres e-mail podany w trakcie zakupu. Wtyczka Fast Micro Pay wykorzystuje maila kupującego do odblokowania treści. To właśnie adres e-mail jest kodem dostępu do płatnej treści.

Kliknij i zobacz wideo poradnik.

Płatny download eBooka przez Dotpay

Fast Micro Pay wykorzystuje maila kupującego w trakcie płatności online. Po wykonaniu transakcji kupujący zostaje przeniesiony z banku do strony sprzedażowej, gdzie udostępniony jest link do pobrania książki elektronicznej bądź dowolnego pliku multimedialnego.

Kliknij i zobacz wideo poradnik.

Płatny webinar ClickMeeting przez Dotpay

Fast Micro Pay udostępnia nowoczesną funkcjonalność dla marketerów, couchów i osób prowadzących webinary. Za pośrednictwem platformy Click Meeting można poprowadzić płatne szkolenie na żywo z wykorzystaniem tokenu webinarowego. Jak to działa w praktyce?

Kliknij i zobacz wideo poradnik.

Darowizny na WordPress przez Dotpay

Mechanizm darowizn i dotacji jest szczególnie ważny dla fundacji, stowarzyszeń oraz stron eksperckich udostępniających unikalną wiedzę.

Testuj Fast Micro Pay za darmo

Krok 1: Pobierz demo wtyczki z darmową licencją na okres 3 dni. Przetestuj już teraz działanie Fast Micro Pay na własnym blogu i sam oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ

Krok 2: Wygeneruj darmowy klucz licencji wtyczki aktywny przez 72 godziny. Podaj w poniższym formularzu adres strony internetowej, gdzie chcesz przetestować płatności online i SMS Premium.

Płatności Dotpay na WordPress przez wtyczkę FMP
5 (100%) 1 vote

Kontakt przez Facebook Messenger